O nas

Jesteśmy parą, która szuka dla siebie miejsca w tym zwariowanym świecie. Wychodząc naprzeciw współczesnym wyzwaniom, chcieliśmy stworzyć coś, gdzie będzie można powrócić do natury i chwilę odetchnąć. Miejsce, gdzie znajdziemy nie tylko przepis na coś zdrowego do zjedzenia, ale też sposób na zdrowy, przede wszystkim naturalny tryb życia. Chcieliśmy również podzielić się naszą pasją, jaką jest rękodzieło. Tak powstała właśnie ta strona na której chcemy publikować dla Was.

Robienie czegoś z niczego, a zwłaszcza z rzeczy, które na pewno do niczego już nie wykorzystamy sprawia nam wielką radość i daje dużo satysfakcji. Chcielibyśmy – o ile czas nam na to pozwoli – zamieszczać także takie pomysły i inspiracje.

Generalnie strona na której się znajdujesz to blog. EkoCymonki.pl to z kolei sklep online ze zdrową żywnością, który prowadzimy. Pomysł na założenie takiego sklepu wziął się z naszych osobistych problemów z układem pokarmowym i problemami naszych znajomych chorujących na celiakie. W ofercie możesz znaleźć wszystko to, co pozwoli Ci na wprowadzenie w swoje życie zdrowej i ekologicznej diety. Z myślą o różnych dietach posiadamy także produkty dedykowane dla diabetyków, wegetarian, wegan oraz osób będących na diecie bezglutenowej. Chcemy jeść świadomie i w taki sposób, aby dostarczać organizmowi to czego potrzebuje w rzeczywistości w trosce o własne zdrowie.

Zapraszamy do śledzenia naszych poczynań… 🙂